Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!
Koks kiezen Kroonkeukens!

Onze showroom is geopend op afspraak

Vanwege het coronavirus moeten ook wij bij Kroonkeukens Tegels & Sanitair de nodige maatregelen nemen. Wij volgen het overheidsbeleid en bij alle beslissingen nemen we de gezondheid van onze klanten en ons team als belangrijkste uitgangspunt. Ter bescherming van de gezondheid van onze klanten en ons team hebben we de volgende maatregel genomen:

Onze showroom is op afspraak geopend

Wij zijn telefonisch te bereiken op 0227 – 76 00 60 of 06 – 5122 6219. Onze leveringen en projecten verlopen, onder naleving van de nodige gezondheidsregels, volgens planning. Wij blijven graag de volledige verbouwing van uw keuken of badkamer verzorgen. Van sloopwerk tot het tegelwerk en installeren: wij verzorgen de verbouwing van A tot Z.

Klik hier voor meer informatie.

Blijf gezond en tot ziens!

Arie en Pieter